منو
  1. آخرین فایل ها
  2. پرفروشترین فایل ها
  3. پربازدیدترین فایل ها
4 ربات کلش اف کلنز +2 هک کلش اف کلنز +1 هک کلش رویال+ iso

4 ربات کلش اف کلنز +2 هک کلش اف کلنز +1 هک کلش رویال+ iso

اموزش مو به موی کلش رویال

اموزش مو به موی کلش رویال

جدید ترین ربات کلش فارسی

جدید ترین ربات کلش فارسی

فارسی ساز ربات کلش

فارسی ساز ربات کلش

ربات تمام اتوماتیک کلش اف کلنز

ربات تمام اتوماتیک کلش اف کلنز

جدید ترین ربات کلش فارسی

جدید ترین ربات کلش فارسی

حرفه ای ترین ربات کلش اف کلنز فارسی و انگلیسی

حرفه ای ترین ربات کلش اف کلنز فارسی و انگلیسی

ربات جدید کلش متناسب با آپدیت جدید

ربات جدید کلش متناسب با آپدیت جدید

حرفه ای ترین ربات کلش اف کلنز فارسی و انگلیسی

حرفه ای ترین ربات کلش اف کلنز فارسی و انگلیسی

ربات جدید کلش متناسب با آپدیت جدید

ربات جدید کلش متناسب با آپدیت جدید

ربات تمام اتوماتیک کلش اف کلنز

ربات تمام اتوماتیک کلش اف کلنز

جدید ترین ربات کلش فارسی

جدید ترین ربات کلش فارسی

گروه محصول -> فایل های آموزشی

حرفه ای ترین ربات کلش اف کلنز فارسی و انگلیسیقیمت: ۱۵۰۰۰۰ریال     تعداد صفحات: 7.35 مگابایت     کد محصول :431      حجم فایل:10,76 MB      نوع فایل :zipبهینه سازی برای اخرین اپدیت کلش 19آذر 94

ربات جدید کلش

اين نرم افزار هوشمند بر روي بلواستک کامپيوترويا لب تاب شما نصب ميشود و به راحتي همه قسمت های مپ بازي شما را بدست ميگيرد

 

این نرم افزار بصورت دایمی میباشد و می توانید بصورت دایمی از آن استفاده کنید

 

و دارای قابلیت های زیر میباشد

این نرم افزار میتواندبه صورت خودکار واتوماتیک در داخل کلن هر فردی که  درخواست سرباز بدهد را باتوجه به درخواست ان طرف دونات ان راپر کند

به صورت حرفه ای و هوشمندانه سربازان را برای اتک اماده میکند

وقتی کمپ سربازان شمافول شود بر اساس مقدار الکسیر و دارک و طلا که خودشمابه برنامه معرفی کردید برای شمااتک میزند به عنوان مثال دوست دارید این نرم افزار به شخصی اتک بزندکه دارای مبلغ 300 هزارطلا و 300 هزار الکسیر و 2000 دارک بوده

تازمانیکه خود شمادستور متوقف شدن را به این برنامه ندهید خود این نرم افزار برای شما اتک میزندو دونات میکندو سرباز میسازد و منابع شما رافول میکند

 افزایش تضمینی طلا ودارک والکسیر و بیکار نبودن هیچ یک از بولدرهای شما

آنلاین نگهداشتن شما در طول بازی و جلوگیری از حملات دیگران به مپ شما

کار با این نرم افزار بسیار ساده و ابتدایی میباشد و همه دوستان میتوانند از این نرم افزار استفاده کنند

 تنهابافشردن یک کلیک نرم افزار اجرا میشودوهمه اموربازی را به دست میگیرد

قابلیت نصب و اجرا بر روی تمامی نسخه های بلواستک و شبیه سازهای دیگر بدون نیاز به نصب هیچ گونه نرم افزار دیگری

ویژگی های نسخه جدید:

1- دارای دو محیط کاملا فارسی و انگلیسی

2-این ربات هم زمان با ابدیت جدید بازی کلش ساخته شده نسخه (7.165.1)

3-هوشمند تر شدن قدرت پادشاهان کویین و کینگ در اتک

4-اسپل زدن رعدوبرق برروی منبع دارک و زدن تاون هال و بیرون امدن از مپ

5-رسیدن به سطح چمپیون و لجند 

6-اتک زدن به کالکتور ها و زدن تاون هال و امدن به بیرون 

7- اتک زدن به تاون هال هایی که فقط در بیرون از مپ قرار گرفته اند

8-حرفه ای شدن محیط گرافیکی

 

 

امکاناتی که در این ربات گنجانده شده است در هیچ ربات مشابهی وجود ندارد در زیر به امکانات این ربات فوق العاده اشاره ای میکنیم:

 

 

 

 

قابلیت تنظیم زمان توقف در زمان فول شدن از دیــگــر امکـانـات ایـن ربـات از دیــگــر امکـانـات ایـن ربـات dljwksbjsd5udb98c4sh: این قابلیت به شما کمک میکند تا ربات هنگامی که گلد یا اکسیر را به حد نهایی خود رساند و مخازن همگی پر شدند برنامه متوقف شود بستگی به تنظیم میتوان فقط گلد یا فقط اکسیر یا هر دو با هم را منطبق سازی کندو کامپیوتر را خاموش کند.

 

قابلیت تنظیم زمان توقف بر حسب کاپ یا همان تروفیاز دیــگــر امکـانـات ایـن ربـات از دیــگــر امکـانـات ایـن ربـات us1dqonfwfl5pv5doufm: برنامه میتواند هنگام رسیدن کاپ به حد معین برنامه را متوقف یا کامپیوتر را خاموش کند.

قابلیت بوست کردن barracksاز دیــگــر امکـانـات ایـن ربـات از دیــگــر امکـانـات ایـن ربـات kzx8vbcoz6hpuk4pd8n7: ربات در صورت تنظیم کاربر میتواند پادگانهای شما را بوست کند میتوانید یک پادگان یا همه انها را بوست کنید.

 

قابلیت دونیت و ریکویست از دیــگــر امکـانـات ایـن ربـات از دیــگــر امکـانـات ایـن ربـات 2c65tkwwo8la68mg7d5w: به وسیله این قابلیت میتوانید به طور خودکار در کلن رکویست و دونیت خودکار بکنید میتوانید برنامه را طوری تنظیم کنید که فقط دونیت کند و حمله ای در کار نباشد.

جستجوی دهکده ها بر اساس منابع و المانهای مورد نظر از دیــگــر امکـانـات ایـن ربـات از دیــگــر امکـانـات ایـن ربـات qvax3tuzxghxm2kbfqs6بر اساس تنظیمات کاربر , ربات میتواند زمین هایی را جستجو کند که کاربر مشخص میکند که از چه مقدار اکسیر یا گلد یا دارک بیشتر باشد تا حمله اغاز شود همچنین این امکان وجود دارد که به زمین هایی حمله شود که متروکه باشد یا اینکه کلکتورهای زمین پر باشد در این صورت منابع بیشتری به دست میاید چون نیازی به رخنه کردن به مخازن وسط زمین نمیباشد. همچنین امکان جستجو بر اساس کاپ حریف محیا میباشد و همچنین میتوانید مشخص کنید که به چه تان هالی و در چه سطحی حمله شود.

به کار بردن از دیــگــر امکـانـات ایـن ربـات از دیــگــر امکـانـات ایـن ربـات bo14iuq8sha4rwyg64psقابلیت حمله ملکه و پادشاه به زمینهای متروکه یا کلیه زمینها , میتوانید تنظیم کنید که این دو نیرو به چه زمینهایی حمله کنند یا اینکه اصلا حمله نکنند همچنین به کاربردن پاور یا خشم این دو نیرو در زمان مناسب یکی دیگر از شگرد های این ربات میباشد.

قابلیت تشخیص تان هالاز دیــگــر امکـانـات ایـن ربـات از دیــگــر امکـانـات ایـن ربـات fjkmsibmlb7z4n470cut : یکی دیگر از قابلیتهای بی نظیر این ربات تشخیص بیرون بودن یا داخل بودن تان هال میباشد که میتوانید تنظیم کنید هنگام حمله یک گروه مشخص اگر تان هال بیرون باشد به ان حمله کنند این قابلیت در هیچ رباتب وجود ندارد.

قابلیت حمله با نیروهای کلن کستلاز دیــگــر امکـانـات ایـن ربـات از دیــگــر امکـانـات ایـن ربـات hccqnmu54vx2ma52iw2t : قابلیت انتخاب حمله با نیروهای درون کلن کستل که در ریکویست دریافت میشود و یا غیر فعال کردن این قابلیت.

 

قابلیت ساخت سربازها به صورت سفارشی از دیــگــر امکـانـات ایـن ربـات از دیــگــر امکـانـات ایـن ربـات pfu9szd8ajo0smahy1nf:  برنامه امکان سفارشی سازی بالایی دارد میتوانید تعداد و نوع سربازها را انتخاب نمایید که چه سربازهایی برای حمله ساخته شوند.

 

قابلیت چندین نوع حملهاز دیــگــر امکـانـات ایـن ربـات از دیــگــر امکـانـات ایـن ربـات hkk0u54u1g0pv0b3aqyv: برنامه دارای چندین نوع حمله میباشد که برای تخریب بیشتر میتوان از انواع ان استفاده کرد که از انواع این حمله ها میتوان به خمله از یک طرف دو طرف و سه طرفه و حمله چند جانبه اشاره کرد.

 

تعمیر خودکار تله هااز دیــگــر امکـانـات ایـن ربـات از دیــگــر امکـانـات ایـن ربـات zs26a6rurzfyyhhx01wx : ربات به طور خودکار در هنگام شروع به کار تمامی تله ها و بمبها و فنر ها را تعمیر میکند و دوباره کارگزاری میکند.

 

اپگرید خودکار دیوارها از دیــگــر امکـانـات ایـن ربـات از دیــگــر امکـانـات ایـن ربـات 1j60d11rsr5wcnfspymu: ربات در صورت انتخاب این قابلیت یکی از کارگران باید ازاد باشد تا دیوارها را به صورت مداوم اپگرید نماید میتوان تنظیم کرد که از اکثیر استفاده نماید یا از گلد یا هر دو.

 

در آخر هیچ یک از کارگرهای شما بی کار نخواهند ماند چون منابع کافی را در اختیار دارید و با این ربات به اسانی به لیگهای مستر و چمپیون خواهید رسید و نیازی به خریداری جم نخواهید داشت.

 

عملکردشگفت انگیزاین ربات درفیلم زیر

 

نمونه اتک زده شده توسط ربات

 

توجه کنید این نرم افزار به دو زبان فارسی و انگلیسی ارائه شده! ترجمه و بهینه سازی شده توسط این سایت میباشد

هرگونه کپی برداری عدم رضایت مارا در پی خواهد داشت

قیمت این فایل نسبت به سایر ربات های مشابه بسیار پایین تر و با کیفیت بالا تری میابشد(خودتان مقایسه کنید)

بلافاصله پس از پرداخت لینک دانلود برای شما به نمایش در خواهد آمد و همزمان این فایل به ایمیل شما ارسال خواهد شد

 

نمونه ی اتک این ربات هوشمند

 

توجه کنید نرم افزار خریده شده فقط و فقط برای اکانت شما قابل اجرا میباشد!(درصورت استفاده برای اکانت های دیگر این سایت هیچ مسئولیتی در قبال مشکل هایی از قبیل حذف اکانت و بلاک شدن ندارد)

 

 اگر کد تخفیف داری کلیک کن!

توجه کنید شما با هر کارت عضو شتاب از هر بانکی میتوانید توسط درگاه بانک ملت خرید نمایید.فرقی نمیکند کارت شما از کدام بانک باشد با درگاه سایت ما میتوانید به راحتی خرید کنید.

درگاه پرداخت بانک ملت 
اعتماد الکترونیک گارانتی خرید

محصولات مرتبط
اموزش مو به موی کلش رویال

اموزش مو به موی کلش رویال

قیمت: 80,000 ريال کد فایل:18749
در این فایل ما به شما تمام قسمت کلش رویال در ان است و شما می توانید در اناموزش چه کار هایی از لول 0 تا16 بکنیم  اگر این فایل را بخوانید به شما قول میدم لول بالا و پر کارت وپر کارت های لول بالا...
جدید ترین ربات کلش فارسی

جدید ترین ربات کلش فارسی

قیمت: 80,000 ريال کد فایل:11431
    حدید ترین نسخه ی ربات کلش با حل مشکل آپدیت کریسمس به صورت فارسی شده   بهینه سازی برای اخرین اپدیت کلش 12/11/94   اين نرم افزار هوشمند بر روي بلواستک کامپيوترويا لب تاب شما نصب ميشود و به راحتي همه قسمت های مپ بازي شما را بدست ميگيرد     این نرم افزار بصورت دایمی میباشد و می توانید بصورت دایمی از آن استفاده کنید و تمامی ابدیت های نرم افزار بعد از ابدیت بازی کلش برای خریداران بصورت رایگان ارسال...
فارسی ساز ربات کلش

فارسی ساز ربات کلش

قیمت: 100,000 ريال کد فایل:11416
دوستانی که ربات کلش انگلیسی این سایت رو خریداری کردند میتونید با خرید این بسته (شامل فایل فارسی ساز+آموزش) ربات کلش خودتان را کاملا فارسی کنید با فارسی سازی این ربات میتوانید بر تمامی امکانات ربات مسلط...
ربات جدید کلش متناسب با آپدیت جدید

ربات جدید کلش متناسب با آپدیت جدید

قیمت: 250,000 ريال کد فایل:10002
حدید ترین نسخه ی ربات کلش با حل مشکل آپدیت کریسمس   بهینه سازی برای اخرین اپدیت کلش 12/11/94   اين نرم افزار هوشمند بر روي بلواستک کامپيوترويا لب تاب شما نصب ميشود و به راحتي همه قسمت های مپ بازي شما را بدست ميگيرد     این نرم افزار بصورت دایمی میباشد و می توانید بصورت دایمی از آن استفاده کنید     و دارای قابلیت های زیر میباشد این نرم افزار میتواندبه صورت خودکار واتوماتیک در داخل کلن هر فردی که...
نام ونام خانوادگي:


پست الکترونيکي:


عنوان:


پيام:


ارسال پيام به صورت شخصي
کد امنيتي:
حسین سعیدی
سوال در مورد ربات کلش

سلام بنده از ربات گیم بوت استفاده میکردم مشکلی نداشتم تاون 10 رفتم لوت کم میده خیلی دیر لوت میده ایا اینم اینطوریه از هر 10 تا بیس مرده 2 تا رو میزنه سوالم اینه حرفه ای یا اتک زدنش مثل بقیه ربات هاست ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.


پاسخ پشتیبان:

سلام

این ربات بسیار هوشمند هستش جوری که حتی شما قادر به این هستید که بهش بگید تاون هال اگه بیرون باشه بزنه-تمام قصد و نیت  این ربات ضمن نخوردن کاپ منفی بدست اوردن بیشترین لوت میباشد!

این ربات به صورت حرفه ای 6 گانه اتک میزند!و کارایی خیلی بالایی دارد

نمونه اتک زده شده توسط ربات در فیلم بالا را میتوانیدتماشا کنید

باتشکر    1394 /06 /20

علی موسوی

سلام من نسخه فارسی ربات کلش رو از همین سایت دانلود کردم همه چیزش درسته بجز چیزایی که مربوط به barracks ها میشه. یه اِرور میده که اگه کنسل کنی ربات به کارش ادامه میده ولی سرباز نمیسازه و تا barracksها سربازاشون تمام میشه از بلواستکس میاد بیرون چیکار کنم خواهش میکنم کمکم کنید


پاسخ پشتیبان:

سلام

کاش شماره همراتونو هم میگذاشتید تا باهاتون تماس بگیریم و مشکلتونو زود تر حل بشه!

ببینید احتمالا شما موقعی که ربات ازتون میخواد روی باراکس کلیک کنید کلیک نکردین

از بخش تظیمات به صورت دستی باراکستونو بهش بدید درست میشه!

سوالی بود درخدمتم!    1394 /06 /28

سالار
برنامه خرابه

برنامه رو خریدم کار نمیکنه واسم داش..!!؟چکار باید بکنم حالا؟؟


پاسخ پشتیبان:

باسلام و خسته نباشید 

باتشکر از حسن انتخاب شما

درمورد این پیام باید بگم روی سیستم شما net framework که از جمله نرم افزار های مورد نیاز در سیستم شما میباشد نصب نشده است

لطفا این نرم افزای را از اینجا دانلود نمایید  http://soft98.ir/software/drivers/209-Microsoft-NET-Framework.html

پس از نصب کامل نرم افزار net framework  ربات کلش ماا اجرا کنید! و از عملکرد هوشمندانه ی ربات تان لذت ببرید.

درصورت  هرگونه مشکل باشماره 09365660525  (درصورت عدم پاسخگویی پیامک بدهید و ذکر کنید بابت رباط کلش هستش و مشکلتونو بگید تا بعدا باشما تماش گرفته شود) در ارتباط باشید

باتشکر    1394 /07 /27

پوریا عینی
مشکل

من چکار کنم روی شروع کار کلیک میکنم وارد کلش هم میشه ولی ربات کاری نمی کنه قبلش یه پیغامی میده شماره ام هست ****************** لطفا تماس بگیرید به ربات نیاز دارم ممنون میشم


پاسخ پشتیبان:

باسلام و خسته نباشید 

باتشکر از حسن انتخاب شما

درمورد این پیام باید بگم روی سیستم شما net framework که از جمله نرم افزار های مورد نیاز در سیستم شما میباشد نصب نشده است

لطفا این نرم افزای را از اینجا دانلود نمایید  http://soft98.ir/software/drivers/209-Microsoft-NET-Framework.html

پس از نصب کامل نرم افزار net framework  ربات کلش ماا اجرا کنید! و از عملکرد هوشمندانه ی ربات تان لذت ببرید.

درصورت  هرگونه مشکل باشماره 09365660525  (درصورت عدم پاسخگویی پیامک بدهید و ذکر کنید بابت رباط کلش هستش و مشکلتونو بگید تا بعدا باشما تماش گرفته شود) در ارتباط باشید

باتشکر    1394 /08 /05

فرزین سبزیچی

سلام من از سایت شما ربات خریدم فارسی نمیشه **********(شماره همراه شما توسط مدیر سانسور شد)


پاسخ پشتبان:

سلام از منوی config زبان فارسی را انتخاب کنید و نرم ازار را بسته و مجددا باز کنید

باتشکر    1394 /08 /22

محسن کامل
مشکل فارسی شدن

سلام 1 . نرم افزار رو از منوی کانفیگ فارسی میکنم و باز و بسته میکنم ولی فارسی نمیشه یه حروف ناخوانا میاد 2 . نرم افزار باراک ها رو نمیشناسه و راستارت میکنه بلو استیکو ممنون لطفا راهنمایی کنید********(شماره شما توسط مدیر سانسورشد)


پاسخ پشتیبان :

برای این کار باید تنظیمات فارسی سازی ویندوزتونو انجام بدید

چگونه امكانات فارسي ويندوز 7 يا Seven براي پشتيباني كامل از زبان و فونتهاي فارسي را راه اندازي كنيم؟ 
 

براي درست كردن تنظيمات ويندوز ابتدا از منوي Start بر روي Control Panel كليك مي كنيم تا پنجره كنترل پنل باز شود
 

Ayeen Name V4
از پنجره كنترل پنل وارد Change display language شويد تا پنجره Regional and Language ظاهر شود 
Ayeen Name V4

Ayeen Name V4

 در پنجره ظاهر شده به تب يا برگنشان Format رفته و مطمئن مي شويم تا كادر انتخابي به نمايش درآمده در تصوير ذيل  Persian انتخاب شده باشد.
Ayeen Name V4

سپس در تب Location نيز Iran را انتخاب نماييد 
Ayeen Name V4

در ادامه نيز مطابق تصاوير عمل نماييد و در نهايت سيستم احتياج به restart دارد. 
 
Ayeen Name V4 

Ayeen Name V4 

Ayeen Name V4

     1394 /09 /05
برگزیده ها

  • 1
  • 2

هک کلش اف کلنز

هک کلش اف کلنز

هک کلش اف کلنز

حجم:47798KB | بازدید :512

نسخه ی هک شده ی کلش آف کلنز هم اکنون آماده ی خرید شما عزیزان است در فیلم زیر میتوانید به صحت کار هک پی...

حرفه ای ترین ربات کلش اف کلنز فارسی و انگلیسی

حرفه ای ترین ربات کلش اف کلنز فارسی و انگلیسی

حرفه ای ترین ربات کلش اف کلنز فارسی و انگلیسی

حجم:11017KB | بازدید :10306

بهینه سازی برای اخرین اپدیت کلش 19آذر 94 اين نرم افزار هوشمند بر روي بلواستک کامپيوترويا لب تاب شما نصب ميشود و به راحتي همه قسمت های مپ بازي شما را بدست ميگيرد   این نرم افزار بصورت دایمی میباشد و می توانید بصورت دایمی از آن استفاده کنید   و دارای قابلیت...

جدید ترین ربات کلش فارسی

جدید ترین ربات کلش فارسی

جدید ترین ربات کلش فارسی

حجم:10559KB | بازدید :2358

    حدید ترین نسخه ی ربات کلش با حل مشکل آپدیت کریسمس به صورت فارسی شده   بهینه سازی برای اخرین اپدیت کلش 12/11/94   اين نرم افزار هوشمند بر روي بلواستک کامپيوترويا لب تاب شما نصب ميشود و به راحتي همه قسمت های مپ بازي شما را بدست...

ربات جدید کلش متناسب با آپدیت جدید

ربات جدید کلش متناسب با آپدیت جدید

ربات جدید کلش متناسب با آپدیت جدید

حجم:10021KB | بازدید :4979

حدید ترین نسخه ی ربات کلش با حل مشکل آپدیت کریسمس   بهینه سازی برای اخرین اپدیت کلش 12/11/94   اين نرم افزار هوشمند بر روي بلواستک کامپيوترويا لب تاب شما نصب ميشود و به راحتي همه قسمت های مپ بازي شما را بدست ميگيرد     این نرم افزار بصورت دایمی میباشد...

ربات تمام اتوماتیک کلش اف کلنز

ربات تمام اتوماتیک کلش اف کلنز

ربات تمام اتوماتیک کلش اف کلنز

حجم:10021KB | بازدید :4028

بهینه سازی برای اخرین اپدیت کلش 12/11/94 ربات Clash Of Clans یک نرم افزار فوق العاده و بی رقیب است که میتواند بجای شما کلش بازی کند و حتی بهتر از شما. این برنامه از اتک های فوق العاده ای که میزند  میتواند روزانه 80000000 سکه و الکسیر برای شما جمع کند . وقتی که کار دارید یا در...

اموزش مو به موی کلش رویال

اموزش مو به موی کلش رویال

اموزش مو به موی کلش رویال

حجم:8191KB | بازدید :356

در این فایل ما به شما تمام قسمت کلش رویال در ان است و شما می توانید در اناموزش چه کار هایی از لول 0 تا16 بکنیم  اگر این فایل را بخوانید به شما قول میدم لول بالا و پر کارت وپر کارت های لول بالا...

فارسی ساز ربات کلش

فارسی ساز ربات کلش

فارسی ساز ربات کلش

حجم:968KB | بازدید :936

دوستانی که ربات کلش انگلیسی این سایت رو خریداری کردند میتونید با خرید این بسته (شامل فایل فارسی ساز+آموزش) ربات کلش خودتان را کاملا فارسی کنید با فارسی سازی این ربات میتوانید بر تمامی امکانات ربات مسلط...

4 ربات کلش اف کلنز +2 هک کلش اف کلنز +1 هک کلش رویال+ iso

4 ربات کلش اف کلنز +2 هک کلش اف کلنز +1 هک کلش رویال+ iso

4 ربات کلش اف کلنز +2 هک کلش اف کلنز +1 هک کلش رویال+ iso

حجم:161KB | بازدید :44

ربات های کلش تست شده هر چهار تا ربات کلش اف کلنز است 100 تضمینی  ربات کلش اف کلنز 8.709.16 این ربات برای شما هست که 3 تا مال کامپیوتر و 1 برای گوشی یا اندروی به همراه این ها یک بواستک هم است  ربات های کلش تست شده هر چهار تا ربات کلش اف کلنز است 100 تضمینی  که از...


شمارنده